צוות הארגון

ruth

ד"ר רות קבסה - אברמזון

מנכ”לית “שערים – מגשימים יהדות ישראלית” (ע”ר) ומייסדת המכון הלאומי לשבת, חברה וכלכלה ומיזם שבת UNPLUGGED.

בעלת תואר דוקטור מהסורבון בנושא הקשר בין אתוס משותף ויכולת משילות בישראל. כיהנה כחוקרת אורחת באוניברסיטת לוס אנג’לס בקליפורניה (UCLA) ולפני כן כראש תחום מנהיגות וממשל במכון למנהיגות וממשל – ג’וינט ישראל. בוגרת תכנית העמיתים של מנדל, שם התמקדה בפיתוח הרעיון של ערכים יהודיים במדיניות ציבורית בישראל. לפני כן, ניהלה את מתנ”ס חצור הגלילית. מקדמת את השדה המסורתי בישראל והקימה עם שותפים את האיחוד המסורתי, מועצת החינוך המסורתי ויוזמות נוספות שנועדו להנכיח את התפיסה המסורתית בחברה הישראלית

הטיפ של רות לשבת UNPLUGGED:

לשיר בשבת. לשיר בשבת. לשיר בשבת. להעביר את המחשבות שלנו מכל מה שקשור ליומיום, פוליטיקה וכסף, ולהתמקד בדברים שמרוממים את הנפש.

WhatsApp Image 2022-03-07 at 13.57.02

חלי גולדנברג

סמנכ”לית עמותת שערים והמכון הלאומי לשבת חברה וכלכלה.

בעלת תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית והתמחות בכתיבת ניירות מדיניות, תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה.
כיום לומדת במכון ארגמן לימודי יסוד בכלכלה שמרנית.
חלי בעלת ניסיון תעסוקתי רב בניהול תוכניות חברתיות במגזרים השלישי והציבורי.

IMG_5271 (1)

בוריס שינדלר

 מנהל השיווק והמכירות בעמותת שבת  UNPLUGGED והמכון הלאומי לשבת חברה וכלכלה.

בוגר הפקולטה לחינוך של סמינר הקיבוצים בספרות ומקרא עם התמחות בחינוך דמוקרטי. יועץ פיתוח משאבים ובניית תוכן לארגוני מגזר שלישי החל משלבי גיבוש הרעיון, דרך מימושו הלכה ומעשה וקידום בעולמות הניו-מדיה. בכנסת ה-23 יזם את “השדולה ליחסי דת ומדינה”; בשנת 2015 נבחר לאחד מ-50 המלאכים החברתיים של ישראל ע”י העיתון ידיעות אחרונות.

הטיפ של בוריס לשבת UNPLUGGED:

לקרוא לפחות 10 עמודים מהספר שקניתם לפני חצי שנה ומעלה אבק על המדף.

 

ועד מנהל

מאיר בוזגלו

ד"ר מאיר בוזגלו - יו"ר

ד”ר לפילוסופיה ומרצה לפילוסופיה באוניברסיטה העברית בירושלים. 

עוסק בפילוסופיה של המתמטיקה, בפילוסופיה של הלשון ובפילוסופיה של היהדות.

פעיל בקידום חינוך שוויוני, בקידום הוראת המתמטיקה, בחידוש מסורת הפיוט ובבשורת היהדות המזרחית והמסורתית לחברה הישראלית.

האב הרוחני של מיזם שבת UNPLUGGED ויו”ר לשעבר של הועד המנהל של שערים – מגשימים יהדות ישראלית, מפעילת המיזם.

עמיחי דנינו

עמיחי דנינו - חבר וועד

עמיחי עובד כיועץ אסטרטגי בחברת דלויט, במסגרת עבודתו הוא מוביל פרויקטים אסטרטגיים לגופים ציבוריים ועסקיים מובילים בזירה הישראלית. במקביל לעבודתו בדלויט, כותב עמיחי דוקטורט בתחום הרגולציה בביה”ס למדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית. בשירות המילואים משמש עמיחי כיועץ משפטי אופרטיבי במחלקת דין בין לאומי בפרליקטות הצבאי. לפני עבודתו בדלויט, התמחה עמיחי בלשכתו של שופט בית המשפט העליון, נעם סולברג. לעמיחי תואר ראשון במשפטים וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (מימון) כולם מאוניברסיטת בר אילן.

 

אברהם אסבן - חבר וועד

מנכ”ל ומייסד DNAidea, יזם סדרתי ומרצה למדיניות, שותפויות רב-מגזריות ויזמות ציבורית. מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובתכניות מנהיגות, חוקר מדיניות במכון הישראלי לדמוקרטיה ומרכז דדו בצה”ל. אברהם היה המנכ”ל-מייסד של ‘הקרן לחברה האזרחית’ (חל”צ), סמנכ”ל המכללה למדינאות, מנהל תחום תהליכי שיתוף ב’שיתופים’ וממונה אסטרטגיה ושיווק במשרד התמ”ת (כלכלה). בפעילותו הציבורית חבר דירקטריון במספר ארגונים חברתיים ויוזמות קהילתיות.